Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1)

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!; SPECIFIKACE; Médium; •Single módové vlákno (SM); Aplikace; •1000BASE-LH; Vzdálenost; •Do 40 km; Vlnová délka (Wavelength); •1310 nm; Konektor(y); •LC, ... viac
Objednávací kód: 51301591
Kód výrobcu: MGBLH1
Výrobca: CISCO
Záručná lehota: 60 mes.
Dostupnosť: do 24 hodín
Cena bez DPH: 216,67 €
Cena s DPH: 260,00 €
Porovnání Oblíbené

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!

SPECIFIKACE
Médium
• Single módové vlákno (SM)

Aplikace
• 1000BASE-LH

Vzdálenost
• Do 40 km

Vlnová délka (Wavelength)
• 1310 nm

Konektor(y)
• LC

-|CZ|SK|EN
Parameter Hodnota
Rychlost LAN max. 1000 Mbps
Optika Ano